Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Електропіч Ardesto MEO-S40FGG
Нет в наличии
Код:003564812
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Електропіч Ardesto MEO-S40FGG
| Производитель | ARDESTO |
| Тип управления | механічний |
| Потужність | 1300 Вт |
| Об'єм духовки | 40 л |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагріву | 4 |
| Регульований термостат | до 300 °C |
| Режими | нижній нагрів |
| Особливості | таймер |
| Розміри | 51.8 х 40 х 31.5 см |
| Колір | сірий |
| Також шукають | з конвекцією |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електропіч Ardesto MEO-S40FGG
0.0
Всего отзывов:0
Електропіч Ardesto MEO-S40FGG
[[ getCurrentDecimal('5012') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5012') ]] ₴