Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Електропіч Grunhelm GN33AВ
Нет в наличии
Код:002628852
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Електропіч Grunhelm GN33AВ
| Производитель | |
| Вес | 6.2 кг |
| Тип управления | механічний |
| Потужність | 1800 Вт |
| Об'єм духовки | 33 л |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагріву | 3 |
| Режими | гриль |
| Регульований термостат | до 250 °С |
| Особливості | термостат |
| Розміри | 51.2 х 35.7 х 32.2 см |
| Колір | чорний |
| Також шукають | недорогі |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електропіч Grunhelm GN33AВ
0.0
Всего отзывов:0