Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Електропіч Grunhelm GN352ARC
Нет в наличии
Код:002625604
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Електропіч Grunhelm GN352ARC
| Производитель | |
| Вес | 8 кг |
| Тип управления | механічний |
| Колір | чорний |
| Потужність | 1800 Вт |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Регульований термостат | до 250 °С |
| Розміри | 51.5 х 39.7 х 32.2 см |
| Кількість режимів нагріву | 4 |
| Режими | вертел |
| Також шукають | для кухні |
| Об'єм духовки | 35 л |
| Особливості | 60-хвилинний таймер із сигналом закінчення |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електропіч Grunhelm GN352ARC
0.0
Всего отзывов:0
Електропіч Grunhelm GN352ARC
[[ getCurrentDecimal('4845') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4845') ]] ₴