Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Електропіч Grunhelm GN50ARC
В наличии
Код:002628836
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Електропіч Grunhelm GN50ARC
| Производитель | |
| Вес | 12 кг |
| Тип управления | механічний |
| Потужність | 2200 Вт |
| Розміри | 58.3 х 41 х 37 см |
| Кількість нагрівальних елементів | 3 |
| Регульований термостат | до 250 °С |
| Колір | чорний |
| Об'єм духовки | 50 л |
| Особливості | розморожування |
| Також шукають | з грилем |
| Режими | нижній нагрів |
| Кількість режимів нагріву | 4 |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електропіч Grunhelm GN50ARC
0.0
Всего отзывов:0