Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Електропіч Rotex ROT350-B
В наличии
Код:003155990
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Електропіч Rotex ROT350-B
| Производитель | |
| Вес | 7.3 кг |
| Тип управления | механічний |
| Також шукають | з конвекцією |
| Потужність | 1600 Вт |
| Об'єм духовки | 35 л |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагріву | 4 |
| Регульований термостат | до 250 °С |
| Режими | конвекція |
| Особливості | таймер |
| Розміри | 490 x 385 x 278 мм |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електропіч Rotex ROT350-B
0.0
Всего отзывов:0