Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 0.79 кг |
| Количество скоростей | 3 |
| Количество температурных режимов | 6 |
| Колір | чорний |
| Тип | звичайний |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 2100 Вт |
| Насадки | насадка thermoprotect |
| Функції | подача холодного повітря |
| Особливості | петля для підвішування |
| Тип мотора | постійний струм (DC Motor) |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити | 295 х 215 х 90 мм |
| Також шукають | потужні |
Характеристики Фен Philips BHD350/10
В наличии
Код:002150378
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика