Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Фен Remington AC5860
В наличии
Код:003570540
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Фен Remington AC5860
| Производитель | |
| Вес | 1.2 кг |
| Количество скоростей | |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Тип | звичайний |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 2300 Вт |
| Насадки | концентратор |
| Функції | подача холодного повітря |
| Особливості | петля для підвішування |
| Тип мотора | змінний струм (AC Motor) |
| Тип іонізації | з турмаліновою іонізацією |
| Довжина шнура | 3 м |
| Габарити | 28.5 х 8.93 х 22 см |
| Колір | сірий |
| Також шукають | потужні |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Фен Remington AC5860
0.0
Всего отзывов:0