Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 0.75 кг |
| Количество скоростей | |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Потужність | 2200 Вт |
| Насадки | концентратор |
| Тип | звичайний |
| Колір | чорний |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Функції | іонізація |
| Особливості | знімна задня решітка |
| Призначення | побутовий |
| Також шукають | для кучерявого волосся |
| Тип іонізації | з турмаліновою іонізацією |
| Габарити | 30 х 9 х 23.7 см |
| Тип мотора | постійний струм (DC Motor) |
Характеристики Фен Remington D3190S
Нет в наличии
Код:002149622
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика