Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Потужність | 650 Вт |
| Кількість змінних насадок | 4 |
| Насадки | щітка 50 мм |
| Колір | чорний |
| Розміри | 34 х 7 х 7 см |
| Кількість рівнів інтенсивності обігріву | 2 |
| Призначення | для додання об'єму |
| Кількість рівнів інтенсивності вентиляції | 1 |
| Автоматичний захист від перегріву | так |
Характеристики Фен-щітка Babyliss AS970E
Нет в наличии
Код:002630343
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика