Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 0.4 кг |
| Количество скоростей | |
| Количество температурных режимов | |
| Тип | звичайний |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 1600 Вт |
| Насадки | концентратор |
| Функції | подача холодного повітря |
| Особливості | вертикальний вентилятор |
| Тип іонізації | з генератором іонів |
| Габарити | 27.5 х 8.9 х 4 см |
| Колір | рожевий |
Характеристики Фен Xiaomi H900 Pink
В наличии
Код:002623092
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика