Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 0.74 кг |
| Количество скоростей | |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Тип | звичайний |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 1800 Вт |
| Насадки | дифузор |
| Функції | подача холодного повітря |
| Особливості | петля для підвішування |
| Тип мотора | змінний струм (AC Motor) |
| Тип іонізації | з генератором іонів |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити | 20.8 х 10 х 7.8 см |
| Колір | білий |
Характеристики Фен Xiaomi ShowSee Hair Dryer A10-W 1800W White
В наличии
Код:002147611
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика