Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Форма для запікання LUMINARC DIWALI, 30 см
Нет в наличии
Код:002150737
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Форма для запікання LUMINARC DIWALI, 30 см
| Производитель | |
| Материал | жароміцне скло Жаростійке опалове скло |
| Цвет | |
| Серія | Diwali |
| Форма | кругла |
| Призначення | універсальна |
| Об'єм | 4 л |
| Внутрішнє антипригарне покриття | немає |
| Кількість секцій для випікання | 1 |
| Ручки | ні |
| Комплектація | одна форма |
| Розміри | ø 30 х 7.5 см |
| Висота борта | 7.5 см |
| Вага | 1.2 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Форма для запікання LUMINARC DIWALI, 30 см
0.0
Всего отзывов:0
Форма для запікання LUMINARC DIWALI, 30 см
[[ getCurrentDecimal('701') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('701') ]] ₴