Маркетплейс твоей Страны![]()
Футболка оверсайз із вишитими написами - лимонний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Нет в наличии
Код:003887257
Характеристики Футболка оверсайз із вишитими написами - лимонний цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | |
| Застежка | |
| Цвет | |
| Состояние | |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Візерунок | напис |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | оверсайз |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Сезон | Літо |
| Тканина | Трикотаж |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | 71см |
| Довжина рукава від горловини, см | 32см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 62см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 13см |
Читать полностью
Сховати
Описание Футболка оверсайз із вишитими написами - лимонний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Футболка оверсайз із вишитими написами — стильна модель із характером, що додає образу невимушеності та актуального street-настрою. Прямий фасон і вільний крій створюють комфортний сучасний силует, а кругла горловина гармонійно доповнює лаконічний дизайн. Опущені плечі підкреслюють розслаблений формат oversize.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Футболка оверсайз із вишитими написами - лимонний цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0
Футболка оверсайз із вишитими написами - лимонний цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('930') ]] ₴