Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Стиль | |
| Застежка | |
| Цвет | |
| Состояние | |
| Международный размер | |
| Візерунок | смужка |
| Склад тканини | 65% бавовна, 35% поліестер |
| Фасон | поло |
| Сезон | Літо |
| Тканина | Трикотаж |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Туреччина |
| Вид виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | S - 61см; M - 63см; L - 65см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 49см; M - 49см; L - 50см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 60см; M - 61см; L - 62см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 19см; M - 19см; L - 20см |
Характеристики Футболка-поло у смужку - червоний цвет, L (є розміри)
В наличии
Код:003919552