Маркетплейс твоей Страны![]()
Футболка в рубчик із блискавкою на комірі - хакі цвет, ONE SIZE (є розміри)
Нет в наличии
Код:003887074
Характеристики Футболка в рубчик із блискавкою на комірі - хакі цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | Повсякденний |
| Застежка | |
| Цвет | |
| Состояние | |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Візерунок | рубчик |
| Склад тканини | 100% віскоза |
| Фасон | приталений |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Сезон | Літо |
| Тканина | В'язка |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | 50см |
| Довжина рукава від горловини, см | 27см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 38см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 8см |
Читать полностью
Сховати
Описание Футболка в рубчик із блискавкою на комірі - хакі цвет, ONE SIZE (є розміри)
Футболка в рубчик із блискавкою на комірі — стильна та універсальна модель, яка поєднує комфорт і сучасний дизайн. Завдяки приталеному крою футболка гарно підкреслює силует, а еластична в’язка в рубчик добре тягнеться та забезпечує зручну посадку.
Модель має комір-стійку з блискавкою, що додає виробу стильного акценту та дозволяє регулювати глибину вирізу.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Футболка в рубчик із блискавкою на комірі - хакі цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0
Футболка в рубчик із блискавкою на комірі - хакі цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('960') ]] ₴