Маркетплейс твоей Страны![]()
Футболка з мереживними вставками - темно-синій цвет, ONE SIZE (є розміри)
В наличии
Код:003887370
Характеристики Футболка з мереживними вставками - темно-синій цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | |
| Застежка | |
| Цвет | |
| Состояние | |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | вільний |
| Сезон | Літо |
| Тканина | Трикотаж |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | 58см |
| Довжина рукава від горловини, см | 22см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 54см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 2см |
Читать полностью
Сховати
Описание Футболка з мереживними вставками - темно-синій цвет, ONE SIZE (є розміри)
Футболка з мереживними вставками — поєднання базового комфорту та ніжної жіночності. Вільний прямий фасон забезпечує розслаблену посадку, а тонкий трикотаж приємний до тіла та ідеально підходить для щоденного носіння.
V-подібна горловина оздоблена мереживною окантовкою, що делікатно підкреслює зону декольте.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Футболка з мереживними вставками - темно-синій цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0
Футболка з мереживними вставками - темно-синій цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('900') ]] ₴