Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Гострогубці, прямі, L160 mm
| Производитель | |
| Ширина губок (D) | 16,5 мм |
| Довжина (L) | 160 мм |
| Товщина кінчиків губок (E) | 2,5 мм |
| Матеріал ручки | 2-компонентний пластик |
| Ширина кінчиків губок (F) | 3 мм |
| Довжина губок (B) | 50 мм |
| Довжина в дюймах (L) | 6 1/2 дюйма |
| Товщина губок (A) | 9 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Хромований |
Читать полностью
Сховати
Описание Гострогубці, прямі, L160 mm
Для захоплення, утримання та різання м'яких та твердих проводів та кабелів.
- Високоякісна інструментальна сталь забезпечує довгий термін служби прецизійних наконечників та ріжучих поверхонь.
- Еластичні наконечники для високих навантажень, особливо при згинальних навантаженнях.
- Ергономічна та нековзна двокомпонентна зручна рукоятка з тонкою формою коміра для зручної роботи та оптимальної передачі зусилля
- Ріжучі кромки: додатково індуктивно загартовані
- Поверхня: шліфована з усіх боків та хромована
- Поверхні захвату: зубчасті
- З'єднання: інкрустована
Отзывы и вопросы о - Гострогубці, прямі, L160 mm
0.0
Всего отзывов:0