Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Гострогубці, вигнуті, L160 mm
| Производитель | |
| Ширина губок (D) | 16,5 мм |
| Довжина (L) | 160 мм |
| Товщина кінчиків губок (E) | 2,5 мм |
| Матеріал ручки | 2-компонентний пластик |
| Ширина кінчиків губок (F) | 3 мм |
| Кут губок | 40 ° |
| Довжина губок (B) | 46 мм |
| Довжина в дюймах (L) | 6 1/2 дюйма |
| Товщина губок (A) | 9 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Хромований |
Читать полностью
Сховати
Описание Гострогубці, вигнуті, L160 mm
- ДИН ІСО 5745
- Конструкція високоякісної сталі забезпечує довгий термін служби інструменту та точність захватних і ріжучих поверхонь.
- Наддовге лезо також підходить для товстіших кабелів
- Ергономічна та нековзна комфортна рукоятка з 2К з вузьким профілем коміра для комфортної роботи та оптимальної передачі зусилля
- Прецизійні леза з індукційним загартуванням
- Отвір пальника для захоплення круглих матеріалів
- Поверхня: повністю відшліфована та хромована
- З'єднання: з'єднання внахлестку
Отзывы и вопросы о - Гострогубці, вигнуті, L160 mm
0.0
Всего отзывов:0