Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Ширина губок (D) | 17,5 мм |
| Довжина (L) | 210 мм |
| Матеріал ручки | 2-компонентний пластик |
| Товщина кінчиків губок (E) | 3 мм |
| Ширина кінчиків губок (F) | 4 мм |
| Кут губок | 40 ° |
| Довжина губок (B) | 72 мм |
| Довжина в дюймах (L) | 8 1/4 дюйма |
| Товщина губок (A) | 9,5 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Хромований |