Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Гвинт для стін з гіпсокартону з великої різьбленням 3,9X90/60
| Производитель | |
| Покрытие | Фосфатоване виконання |
| Номінальний діаметр (d) | 3,9 мм |
| Діаметр головки (dh) | 8,5 мм |
| Довжина (L) | 90 мм |
| Біта | H2 |
| Форма різьби | Крупна різьба |
| Тип голови | Рожкова головка |
| Матеріал | Сталь |
| Відповідність ROHS | Так |
Описание Гвинт для стін з гіпсокартону з великої різьбленням 3,9X90/60
Саморіз для гіпсокартону по дереву з крупною різьбою.
Отзывы и вопросы о - Гвинт для стін з гіпсокартону з великої різьбленням 3,9X90/60
0.0
Всего отзывов:0