Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Гвинт із напівкруглою головкою, квадратним підголовком та гайкою M6X45
| Производитель | |
| Покрытие | Оцинкований |
| Класс прочности | 4.8 |
| Шаг резьбы | 1 мм |
| Діаметр головки (dk) | 16,55 мм |
| Довжина різьби (метрична різьба) (b) | 18 мм |
| Висота головки гвинта (k1) | 3,88 мм |
| Довжина (l1) | 45 мм |
| Клас продукту | C |
| Стандарти | DIN 603 |
| Тип різьби x номінальний діаметр (d1) | M6 |
| Виконання | З гайкою |
| Деталі головки | З квадратним підголовком |
| Тип різьби | Метрична різьба |
| Тип голови | Плоска кругла головка з квадратним підголовком |
| Матеріал | Сталь |
| Форма різьби | Стандартна метрична різьба |
| Будівельний виріб | Так |
| Декларація робочих характеристик (EU-CPR) | Так |
| Відповідність ROHS | Так |
Читать полностью
Сховати
Описание Гвинт із напівкруглою головкою, квадратним підголовком та гайкою M6X45
DIN 603, з гайкою, сталь оцинкована, клас міцності 4.8, блакитне пасивування (A2K), з гайкою Плоский квадратний підголовок закріплює положення гвинта з напівкруглою головкою, наприклад, в пазу і дозволяє робити затягування з боку гайки без затягування.
Отзывы и вопросы о - Гвинт із напівкруглою головкою, квадратним підголовком та гайкою M6X45
0.0
Всего отзывов:0
Гвинт із напівкруглою головкою, квадратним підголовком та гайкою M6X45
[[ getCurrentDecimal('252') ]] ₴