Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Гвинт з напівкруглою головкою, квадратним подголовком і гайкою M8X20
| Производитель | |
| Покрытие | Оцинкований |
| Класс прочности | 4.8 |
| Шаг резьбы | 1 мм |
| Довжина (l1) | 20 мм |
| Діаметр головки (dk) | 20,65 мм |
| Довжина різьби (метрична різьба) (b) | 22 мм |
| Висота головки гвинта (k1) | 4,88 мм |
| Клас продукту | C |
| Стандарти | DIN 603 |
| Тип різьби x номінальний діаметр (d1) | M8 |
| Виконання | З гайкою |
| Деталі головки | З квадратним підголовком |
| Тип різьби | Метрична різьба |
| Тип голови | Плоска кругла головка з квадратним підголовком |
| Матеріал | Сталь |
| Форма різьби | Стандартна метрична різьба |
| Відповідність ROHS | Так |
| Будівельний виріб | Так |
| Декларація робочих характеристик (EU-CPR) | Так |
Читать полностью
Сховати
Описание Гвинт з напівкруглою головкою, квадратним подголовком і гайкою M8X20
DIN 603, з гайкою, сталь оцинкована, 4.8, блакитне пасивування (A2K), з гайкою Плоский квадратний підголовок закріплює положення гвинта з напівкруглою головкою, наприклад, в пазу і дозволяє здійснювати затягування з боку гайки без фіксації
Отзывы и вопросы о - Гвинт з напівкруглою головкою, квадратним подголовком і гайкою M8X20
0.0
Всего отзывов:0
Гвинт з напівкруглою головкою, квадратним подголовком і гайкою M8X20
[[ getCurrentDecimal('384') ]] ₴