Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Гвинтівка пневматична Optima Alpha кал. 4,5 мм
| Производитель | |
| Калибр | 4.5 мм |
| Прицельные приспособления | Цілик та мушка |
| Гарантія, міс | 12 місяців |
| Довжина загальна, см | 106 см |
| Довжина ствола, см | 37,6 |
| Енергія, Дж | 10 |
| Код товару | 23703655 |
| Країна походження | Туреччина |
| Мoдель | Optima Alpha |
| Масса | 2.3 кг |
| Пневматична зброя | З витою пружиною |
| Початкова швидкість, м/с | 190 |
| Приклад (ложа)/ Рукоятка | Пластик |
| Тип боєприпасу | Куля |
Читать полностью
Сховати
Описание Гвинтівка пневматична Optima Alpha кал. 4,5 мм
Пневматична гвинтівка Optima Alpha оснащена пружинно-поршневим механізмом, який зводиться переломом ствола. Дана зброя є чи не одною з найкращих пневматичних гвинтівок серед аналогів, вона найкращим чином підійде для навчання стрільбі завдяки хорошій ергономіці, незначній масі, а також відносно меншій потужності в порівнянні з іншими гвинтівками Optima.
Модель оснащена ложею класичної форми з ударостійкого пластику, завдяки чому вона не боїться різких перепадів температур, підвищеної вологості й менше піддається сколам та тріщинам, аніж дерев'яні ложі. Гумовий потиличник приклада пом'якшує удар в момент пострілу (віддачу) і підвищує стійкість зброї при прицілюванні.
Ствол – нарізний і виготовлений зі збройової сталі, доповнений полімерним кожухом та оснащений інтегрованим саундмодератором. На ствольній коробці присутнє посадкове місце Ластівчин хвіст і Weaver/ Picatinny, на які можна встановлювати різноманітні прицільні пристосування. Запобіжник перенесений у верхню частину ствольної коробки. Для того, щоб стрільба з оптичним прицілом (не входить в комплект) була стабільною, на ствольній коробці встановлено стопор, який блокує зміщення кріплення з прицілом, що відбувається внаслідок віддачі.
Також передбачені регульовані механічні прицільні пристосування – мушка і цілик 'TRUGLO' з можливістю регулювання по горизонталі та вертикалі і фібро-оптичними нитками, що забезпечують комфортне прицілювання навіть в умовах недостатньої видимості.