Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Гвозди в магазине и газовый баллон NG CS-2 HFB
| Производитель | |
| Покрытие | Оцинкований |
| Довжина цвяху | 17 мм |
| Діаметр цвяху | 3 мм |
| Діаметр голови | 6,3 мм |
| Вміст | 80 мл |
| Кількість цвяхів | 800 шт. |
| Тип упаковки | Балон |
| Матеріал цвяхів | Сталь |
Описание Гвозди в магазине и газовый баллон NG CS-2 HFB
Високоякісний ступінчастий цвях ∅ 3,0 мм, спеціально розроблений для кріплення у високоміцному бетоні, сумісний з DIGA CS-2 POWER Одна пакувальна одиниця містить 800 цвяхів і один газовий картридж. Область застосування Для кріплення профілів на гіпсокартоні Кріплення на бетоні, сталевій та кладці із суцільної цегли в місці встановлення, робота з гіпсокартоном
Отзывы и вопросы о - Гвозди в магазине и газовый баллон NG CS-2 HFB
0.0
Всего отзывов:0