Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 0.76 кг |
| Кількість банок для йогурту | 1 |
| Габарити | 191 х 170 х 170 мм |
| Загальний об `єм | 1 л |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Колір | білий |
| Особливості | звуковий сигнал закінчення приготування |
| Матеріал баночок | пластик |
| Потужність | 20 Вт |
| Додаткові можливості | приготування молочних десертів |
Характеристики Йогуртниця Ariete 621
В наличии
Код:002626958
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика