Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Каструля Ardesto Gemini Anzio, 1.2л, алюміній, чорний (AR2412GE)
Нет в наличии
Код:003157381
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Каструля Ardesto Gemini Anzio, 1.2л, алюміній, чорний (AR2412GE)
| Производитель | ARDESTO |
| Вес | 0.38 кг |
| Материал | |
| Крышка | скло |
| Цвет | |
| Толщина дна | 4.3 мм |
| Серія | Gemini Anzio |
| Форма | кругла |
| Об'єм | 1.2 л |
| Діаметр | 16 см |
| Висота борту | 7.5 см |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
| Матеріал ручки | алюміній |
| Сумісність з плитами | керамічні плити |
| Особливості | отвір на кришці для виходу пара |
| Використання в посудомийній машині | так |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Каструля Ardesto Gemini Anzio, 1.2л, алюміній, чорний (AR2412GE)
0.0
Всего отзывов:0
Каструля Ardesto Gemini Anzio, 1.2л, алюміній, чорний (AR2412GE)
[[ getCurrentDecimal('938') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('935') ]] ₴