Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Каструля Gusto GT-T-116-FG Квітковий сад 16 см 2,1 л (87710)
В наличии
Код:002631085
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Каструля Gusto GT-T-116-FG Квітковий сад 16 см 2,1 л (87710)
| Производитель | |
| Вес | 0.84 кг |
| Материал | |
| Крышка | скло |
| Цвет | різнокольоровий |
| Колір внутрішнього покриття | білий |
| Форма | кругла |
| Особливості | отвір на кришці для виходу пара |
| Діаметр | 16 см |
| Сумісність з плитами | індукційні плити |
| Матеріал ручки | емальована сталь |
| Висота | 12.5 см |
| Об'єм | 2.1 л |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Каструля Gusto GT-T-116-FG Квітковий сад 16 см 2,1 л (87710)
0.0
Всего отзывов:0
Каструля Gusto GT-T-116-FG Квітковий сад 16 см 2,1 л (87710)
[[ getCurrentDecimal('760') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('760') ]] ₴