Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Каструля Tefal Opti Space,2.5л, (мультикаструля) нержавіюча сталь, бакеліт (G7371795)
В наличии
Код:003155846
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Каструля Tefal Opti Space,2.5л, (мультикаструля) нержавіюча сталь, бакеліт (G7371795)
| Производитель | |
| Вес | 1.3 кг |
| Материал | |
| Крышка | скло пластик |
| Цвет | нержавіюча сталь |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
| Діаметр | 20 см |
| Використання в посудомийній машині | так |
| Об'єм | 2.5 л |
| Серія | Opti Space |
| Колір внутрішнього покриття | нержавіюча сталь |
| Особливості | зливний носик |
| Форма | кругла |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Сумісність з плитами | електричні плити |
| Висота борту | 16 см |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Каструля Tefal Opti Space,2.5л, (мультикаструля) нержавіюча сталь, бакеліт (G7371795)
0.0
Всего отзывов:0
Каструля Tefal Opti Space,2.5л, (мультикаструля) нержавіюча сталь, бакеліт (G7371795)
[[ getCurrentDecimal('1805') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1797') ]] ₴