Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кавомолка Ardesto WCG-8301
В наличии
Код:002149333
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кавомолка Ardesto WCG-8301
| Производитель | ARDESTO |
| Вес | 0.83 кг |
| Тип | ножові (роторні) |
| Місткість | 60 г |
| Тип управління | механічний |
| Потужність | 200 Вт |
| Матеріал корпуса | метал + пластик |
| Матеріал ножа | нержавіюча сталь |
| Оснащення | автоблокування |
| Функції | подрібнення спецій |
| Особливості | намотувач кабелю живлення |
| Колір | чорний |
| Габарити | 21 x 11.5 x 11.5 см |
| Також шукають | потужні |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кавомолка Ardesto WCG-8301
0.0
Всего отзывов:0