Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кавомолка Bosch TSM6A014R
Нет в наличии
Код:002627119
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кавомолка Bosch TSM6A014R
| Производитель | BOSCH |
| Вес | 0.68 кг |
| Тип | ножові (роторні) |
| Місткість | 75 г |
| Тип управління | механічний |
| Потужність | 180 Вт |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Матеріал ножа | нержавіюча сталь |
| Оснащення | блокування увімк. при знятій кришці |
| Регулювання ступеня помелу | 1 |
| Функції | подрібнення цукру |
| Особливості | прозора кришка |
| Колір | червоний |
| Габарити | 17 х 8.5 х 8.5 см |
| Також шукають | для дому |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кавомолка Bosch TSM6A014R
0.0
Всего отзывов:0