Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кавомолка Cuisinart DBM8V2E
Нет в наличии
Код:003564227
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кавомолка Cuisinart DBM8V2E
| Производитель | |
| Вес | 2.18 кг |
| Тип | жорнові |
| Місткість | 225 г |
| Тип управління | електричний |
| Потужність | 140 Вт |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | кераміка |
| Оснащення | регулювання ступеня помелу |
| Регулювання ступеня помелу | 18 |
| Функції | подрібнення зеленої кави |
| Особливості | прозорий контейнер для зерен |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Габарити | 30 х 20 х 19 см |
| Також шукають | з регулюванням ступеня помолу |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кавомолка Cuisinart DBM8V2E
0.0
Всего отзывов:0