Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 0.8 кг |
| Тип | ножові (роторні) |
| Місткість | 60 г |
| Тип управління | механічний |
| Потужність | 150 Вт |
| Матеріал корпуса | метал + пластик |
| Матеріал ножа | нержавіюча сталь |
| Оснащення | захист від перегріву |
| Регулювання ступеня помелу | 1 |
| Функції | подрібнення цукру |
| Особливості | прозора кришка |
| Колір | білий |
| Габарити | 21.5 х 10.5 х 8.5 см |
| Також шукають | для дому |
Характеристики Кавомолка Gorenje SMK150WI
В наличии
Код:002147903
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика