Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 0.74 кг |
| Тип | ножові (роторні) |
| Місткість | 60 г |
| Тип управління | механічний |
| Потужність | 300 Вт |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | нержавіюча сталь |
| Оснащення | регулювання ступеня помелу |
| Регулювання ступеня помелу | 3 |
| Функції | подрібнення спецій |
| Особливості | ніж з неіржавкої сталі |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Габарити | 18 х 11 х 11 см |
| Також шукають | потужні |
Характеристики Кавомолка Grunhelm GС-3060S
В наличии
Код:002131158
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика