Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кавомолка Hölmer HGC-002
В наличии
Код:003156799
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кавомолка Hölmer HGC-002
| Производитель | |
| Вес | 0.6 кг |
| Місткість | 60 г |
| Потужність | 200 Вт |
| Тип | ножові (роторні) |
| Оснащення | автоблокування |
| Габарити | 18.5 х 9.7 х 9.7 см |
| Тип управління | механічний |
| Регулювання ступеня помелу | 1 |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Матеріал ножа | нержавіюча сталь |
| Також шукають | недорогі |
| Особливості | блокування увімкнення під час знятої кришки |
| Функції | подрібнення горіхів |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кавомолка Hölmer HGC-002
0.0
Всего отзывов:0