Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кавомолка Sencor SCG 1050 BK (SCG1050BK)
Нет в наличии
Код:002630321
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кавомолка Sencor SCG 1050 BK (SCG1050BK)
| Производитель | |
| Вес | 0.76 кг |
| Тип управління | електричний |
| Також шукають | для дому |
| Габарити | 18.2 х 10.4 х 10.4 см |
| Місткість | 50 г |
| Колір | чорний |
| Потужність | 150 Вт |
| Оснащення | автоблокування |
| Тип | ножові (роторні) |
| Функції | подрібнення спецій |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Особливості | різні ступені мелення і затирання, залежно від тривалості роботи |
| Матеріал ножа | нержавіюча сталь |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кавомолка Sencor SCG 1050 BK (SCG1050BK)
0.0
Всего отзывов:0
Кавомолка Sencor SCG 1050 BK (SCG1050BK)
[[ getCurrentDecimal('837') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('836') ]] ₴