Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики USB-хаб Transcend Type-C HUB 4 ports (TS-HUB2C)
| Производитель | TRANSCEND |
| exist | 1 |
| avail | 1 |
| warehouse1 | 1 |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Бренд | Transcend |
| Вес | 0.06 кг |
| Высота | 20 мм |
| Глубина | 37.2 мм |
| Длина | 180 мм |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Количество USB портов | 4 шт /Type-A USB 3.1 Gen 1) |
| Объем | 0.0004 м3 |
| Питание | USB |
| Стандарты | FCC, CE, BSMI, KC, RCM, EAC |
| Температура рабочая | 0 до 70°C |
| Тип | внешний |
| Ширина | 120 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Страна-производитель товара | Тайвань |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Доставка/Оплата | Замовлення до 12-00 відправляються щодня. Вартість доставки / повернення покупець оплачує самостійно згідно з тарифами Нової Пошти. У відділення відправка можлива післяплатою, адресна доставка по передоплаті. Можливий безготівковий розрахунок. |
Читать полностью
Сховати
Описание USB-хаб Transcend Type-C HUB 4 ports (TS-HUB2C)
Transcend HUB2C ідеально підходить для використання з комп'ютерами, ноутбуками та мобільними пристроями Android з портами USB Type-C і з iPad Pro 2018. Перетворює один порт USB Type-C в чотири порти Type-A, миттєво збільшуючи кількість пристроїв, що під'єднуються одночасно. Під'єднайте аксесуари, такі як USB флеш-пам'яті, клавіатури або миші, до планшета або USB флеш-пам'яті до смартфону на базі Android і насолоджуйтеся миттєвим під'єднанням і грою!
Реверсивний роз'єм USB Type-C Transcend 4-портовий HUB2C поставляється з оборотним роз'ємом USB Type-C для більшої простоти використання. Він ідеально підходить для використання з новими ноутбуками, смартфонами Android і планшетами з портом USB Type-C і з iPad Pro 2018*.
Для перегляду файлів зображень або відео на iPad Pro 2018 присвоюйте ім'я кожному файлу, відповідно до стандарту DCF (правило розробки для файлової системи камери).
Перетворює один порт у чотири Ви коли-небудь задавалися питанням, що робити з вашими роз'ємами Type-A, коли ви взяли в руки новий мобільний пристрій USB-C або ноутбук? Або ви вважаєте, що кількість портів Type-C недостатня для всіх ваших пристроїв? Transcend HUB2C, оснащений інтерфейсом USB 3.1 Gen 1, перетворює один порт Type-C у чотири порти Type-A, миттєво збільшуючи кількість пристроїв, які ви можете під'єднати до свого гаджету за один раз.
Аксесуар, який з'єднає ваше життя Transcend HUB2C дозволяє під'єднати аксесуари, такі як USB флеш-пам'яті, клавіатури або миші, до планшета або USB флеш-пам'яті до смартфону Android. Отримайте задоволення від миттєвого під'єднання та ігри прямо зараз!
Ультратонкий і портативний дизайн HUB2C настільки малий і компактний, що його можна легко носити із собою, не відчуваючи додаткового навантаження, що ідеально підходить для роботи та відпочинку.