Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Хлібопічка Gorenje BM1210BK
В наличии
Код:002147964
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Хлібопічка Gorenje BM1210BK
| Производитель | |
| Вес | 6.1 кг |
| Дисплей | |
| Выбор цвета корочки | |
| Потужність | 800 Вт |
| Максимальна вага випічки | 1200 г |
| Вибір розміру хліба | так |
| Варіанти кольору скоринки | темна |
| Форма для випічки хліба | прямокутна |
| Програми | шарлотка |
| Відкладений старт | так |
| Підтримка температури | так |
| Збереження програми при перебої електроенергії | так |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Комплектація | мірний стакан |
| Габарити | 42.5 х 27.8 х 26.2 см |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Хлібопічка Gorenje BM1210BK
0.0
Всего отзывов:0