Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 3.5 кг |
| Дисплей | |
| Выбор цвета корочки | |
| Потужність | 550 Вт |
| Максимальна вага випічки | 900 г |
| Вибір розміру хліба | так |
| Форма для випічки хліба | прямокутна |
| Підтримка температури | так |
| Збереження програми при перебої електроенергії | так |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Особливості | автовимкнення |
| Габарити | 21.8 × 29.7 × 29.2 см |
| Колір | білий |
Характеристики Хлібопічка Gorenje BM910WII
В наличии
Код:002149074
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика