Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 7.6 кг |
| Дисплей | |
| Выбор цвета корочки | |
| Форма для випічки хліба | прямокутна |
| Максимальна вага випічки | 1100 г |
| Комплектація | мірна ложка |
| Габарити | 41 х 37 х 25 см |
| Вибір розміру хліба | ні |
| Збереження програми при перебої електроенергії | так |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Варіанти кольору скоринки | середня |
| Особливості | автовимкнення |
| Потужність | 550 Вт |
| Колір | білий |
| Відкладений старт | так |
| Програми | варення |
Товар не доступен
Характеристики Хлібопічка Panasonic SD-B2510WTS
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика