Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | ARDESTO |
| Вес | 21.7 кг |
| Тип управления | Механическое |
| Высота | 85 мм |
| Ширина | 47.2 мм |
| Глубина | 45 мм |
| Дисплей | відсутній |
| Уровень шума | 42 децебел |
| Расположение морозильной камеры | |
| Количество компрессоров | |
| Класс энергопотребления | |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Тип холодильника | однокамерний |
| Загальний об'єм холодильника | 93 л |
| Система розморожування No Frost | без No Frost |
| Річний витрата електроенергії | 109 кВт/piк |
| Кліматичний клас | Т |
| Тип компресора | поршневий |
| Холодоагент | R600a |
| Корисний об'єм холодильної камери | 84 л |
| Полки холодильної камери | загартоване скло (3 шт.) |
| Дверні корзини | 3 шт. |
| Полиця для пляшок | в дверях |
| Контейнер для овочів | 1 шт. |
| Система розморожування холодильної камери | ручна |
| Корисний об'єм морозильної камери | 9 л |
| Кількість секцій в морозильній камері | 1 шт. |
| Потужність заморозки (за 24 г) | 5 кг |
| Система розморожування морозильної камери | ручна |
| Функція перенавішування дверей | так |
| Також шукають | недорогі |
| Колір | білий |
Характеристики Холодильник Ardesto DFM-90W
Нет в наличии
Код:002630647
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика