Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 77 кг |
| Тип управления | електромеханічне |
| Высота | 202.5 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Глубина | 67 мм |
| Дисплей | відсутній |
| Уровень шума | 40 децебел |
| Расположение морозильной камеры | нижнє |
| Количество компрессоров | |
| Класс энергопотребления | |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Тип холодильника | двокамерний |
| Загальний об'єм холодильника | 366 л |
| Система розморожування No Frost | морозильне відділення |
| Річний витрата електроенергії | 300 кВт/рік |
| Кліматичний клас | Т |
| Тип компресора | поршневий |
| Холодоагент | R600a |
| Корисний об'єм холодильної камери | 223 л |
| Полиці холодильної камери | 4 шт |
| Дверні корзини | 4 шт. |
| Полиця для пляшок | в дверях |
| Контейнер для овочів | 1 шт. |
| Система розморожування холодильної камери | автоматична (крапельна) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 143 л |
| Кількість секцій в морозильній камері | 4 шт. |
| Потужність заморозки (за 24 г) | 5 кг |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 23 год |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Особливості | швидке заморожування |
| Функція перенавішування дверей | так |
| Льодогенератор | льодогенератор |
| Додаткові функції | сигналізація відкритих дверей |
| Додатково | лоток для яєць |
| Також шукають | з морозильною камерою |
| Колір | білий |
Характеристики Холодильник Beko RCHA386K30W
Нет в наличии
Код:002630613
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика