Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 42 кг |
| Тип управления | Механическое |
| Высота | 160 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Глубина | 59 мм |
| Дисплей | відсутній |
| Уровень шума | 40 децебел |
| Расположение морозильной камеры | |
| Количество компрессоров | |
| Класс энергопотребления | |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Тип холодильника | двокамерний |
| Загальний об'єм холодильника | 250 л |
| Система розморожування No Frost | без No Frost |
| Річний витрата електроенергії | 235 кВт/рік |
| Кліматичний клас | ST |
| Тип компресора | поршневий |
| Холодоагент | R600a |
| Корисний об'єм холодильної камери | 204 л |
| Полки холодильної камери | загартоване скло (5 шт.) |
| Дверні корзини | 4 шт. |
| Полиця для пляшок | в дверях |
| Контейнер для овочів | 1 шт. |
| Система розморожування холодильної камери | автоматична (крапельна) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 46 л |
| Кількість секцій в морозильній камері | 2 шт. |
| Потужність заморозки (за 24 г) | 2.2 кг |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 16 г |
| Система розморожування морозильної камери | ручна |
| Функція перенавішування дверей | так |
| Льодогенератор | лоток |
| Додаткові функції | статична заморозка |
| Додатково | лоток для яєць |
| Також шукають | заввишки 160 см |
| Колір | білий |
Характеристики Холодильник Beko RDSA280K20W
Нет в наличии
Код:002630450
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика