Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 51 кг |
| Тип управления | Электронное |
| Высота | 181 мм |
| Ширина | 54.5 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Дисплей | відсутній |
| Уровень шума | 40 децебел |
| Расположение морозильной камеры | нижнє |
| Количество компрессоров | |
| Класс энергопотребления | |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Загальний об'єм холодильника | 247 л |
| Система розморожування No Frost | холодильне + морозильне відділення |
| Річний витрата електроенергії | 289 кВт/рік |
| Кліматичний клас | ST (+16°C до +38°C) |
| Тип компресора | звичайний |
| Холодоагент | R600a |
| Оснащення | форма для льоду |
| Корисний об'єм холодильної камери | 165 л |
| Полиці холодильної камери | 3 шт |
| Дверні корзини | 3 шт. |
| Полиця для пляшок | в дверях |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Корисний об'єм морозильної камери | 82 л |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморозки (за 24 г) | 4 кг |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 10 г |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Особливості | зона свіжості |
| Функція перенавішування дверей | так |
| Додаткові функції | регулювання температури холодильного відділення |
| Додатково | регульовані ніжки |
| Також шукають | з морозильною камерою |
| Колір | білий |
Характеристики Холодильник Edler ED-314INW
Нет в наличии
Код:003570649
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика