Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 59 кг |
| Тип управления | Электронное |
| Высота | 185 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глубина | 59.2 мм |
| Дисплей | |
| Уровень шума | 38 децебел |
| Расположение морозильной камеры | нижнє |
| Количество компрессоров | |
| Класс энергопотребления | |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Тип холодильника | двокамерний |
| Загальний об'єм холодильника | 302 л |
| Система розморожування No Frost | холодильне + морозильне відділення |
| Річний витрата електроенергії | 240 кВт/рік |
| Кліматичний клас | ST (+16°C до +38°C) |
| Тип компресора | поршневий |
| Корисний об'єм холодильної камери | 204 л |
| Полиці холодильної камери | 4 шт |
| Дверні корзини | 2 шт. |
| Полиця для пляшок | 1 шт. |
| Контейнер для овочів | 1 шт. |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Корисний об'єм морозильної камери | 96 л |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт. |
| Потужність заморозки (за 24 г) | 12 кг |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 17 г |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Особливості | швидке заморожування |
| Функція перенавішування дверей | так |
| Додаткові функції | ящик crispzone із функцією humiditycontrol |
| Додатково | сигнал відчинених дверей |
| Також шукають | з морозильною камерою |
| Колір | чорний |
Характеристики Холодильник Gorenje NRK6192ABK4
В наличии
Код:002624112
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика