Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 62 кг |
| Тип управления | Электронное |
| Высота | 186 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Глубина | 58.9 мм |
| Дисплей | відсутній |
| Уровень шума | 39 децебел |
| Расположение морозильной камеры | нижнє |
| Количество компрессоров | |
| Класс энергопотребления | |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Тип холодильника | двокамерний |
| Загальний об'єм холодильника | 304 л |
| Система розморожування No Frost | холодильне + морозильне відділення |
| Кліматичний клас | Т (+16°C до +43°C) |
| Тип компресора | поршневий |
| Холодоагент | R600a |
| Корисний об'єм холодильної камери | 207 л |
| Полиці холодильної камери | 3 шт |
| Дверні корзини | 3 шт. |
| Полиця для пляшок | в дверях |
| Контейнер для овочів | 1 шт. |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Корисний об'єм морозильної камери | 97 л |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт. |
| Потужність заморозки (за 24 г) | 6 кг |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 10 г |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Особливості | швидке заморожування |
| Льодогенератор | лоток |
| Додаткові функції | сигналізація відкритих дверей |
| Також шукають | з морозильною камерою |
| Колір | нержавіюча сталь |
Характеристики Холодильник Gorenje NRK619EPXL4
Нет в наличии
Код:003157320
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика