Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 57 кг |
| Тип управления | Электронное |
| Высота | 186 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Глубина | 58.9 мм |
| Дисплей | Є |
| Уровень шума | 39 децебел |
| Расположение морозильной камеры | нижнє |
| Количество компрессоров | |
| Класс энергопотребления | |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Загальний об'єм холодильника | 300 л |
| Кліматичний клас | SN (+10°C до +32°C) |
| Тип компресора | звичайний |
| Холодоагент | R600a |
| Оснащення | форма для льоду |
| Корисний об'єм холодильної камери | 207 л |
| Полиці холодильної камери | 4 шт |
| Дверні корзини | 3 шт. |
| Полиця для пляшок | Підвісна |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Корисний об'єм морозильної камери | 93 л |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморозки (за 24 г) | 9 кг |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 16 г |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Додаткові функції | функція суперзаморожування |
| Додатково | блимаючий індикатор при відчинених дверях |
| Також шукають | з морозильною камерою |
| Колір | сірий |
Характеристики Холодильник Gorenje NRK619FAS4
Нет в наличии
Код:003155331
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика