Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 64 кг |
| Тип управления | Электронное |
| Высота | 200.4 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Глубина | 59 мм |
| Дисплей | |
| Уровень шума | 39 децебел |
| Расположение морозильной камеры | нижнє |
| Количество компрессоров | |
| Класс энергопотребления | |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Тип холодильника | двокамерний |
| Загальний об'єм холодильника | 355 л |
| Система розморожування No Frost | холодильне + морозильне відділення |
| Річний витрата електроенергії | 248 кВт/piк |
| Кліматичний клас | Т |
| Тип компресора | поршневий |
| Холодоагент | R600a |
| Корисний об'єм холодильної камери | 235 л |
| Полиці холодильної камери | 4 шт |
| Дверні корзини | 3 шт. |
| Полиця для пляшок | Підвісна |
| Контейнер для овочів | 2 шт. |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Корисний об'єм морозильної камери | 86 л |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт. |
| Потужність заморозки (за 24 г) | 12 кг |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 17 г |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Особливості | зона свіжості |
| Функція перенавішування дверей | так |
| Льодогенератор | форма для льоду |
| Додаткові функції | полиця для вина |
| Додатково | освітлення |
| Також шукають | з морозильною камерою |
| Колір | чорний |
Характеристики Холодильник Gorenje NRK620EABG4
В наличии
Код:003156787
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика