Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 60 кг |
| Тип управления | Электронное |
| Высота | 185 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Глубина | 66.3 мм |
| Дисплей | відсутній |
| Уровень шума | 38 децебел |
| Расположение морозильной камеры | відсутня |
| Количество компрессоров | |
| Класс энергопотребления | |
| Особливості | зона свіжості |
| Загальний об'єм холодильника | 400 л |
| Полки холодильної камери | 6 шт |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Колір | білий |
| Контейнер для овочів | 2 шт. |
| Система розморожування No Frost | без No Frost |
| Функція перенавішування дверей | так |
| Полиця для пляшок | в дверях |
| Система розморожування холодильної камери | автоматична (крапельна) |
| Тип компресора | поршневий |
| Корисний об'єм морозильної камери | відсутній |
| Холодоагент | R600a |
| Дверні корзини | 5 шт. |
| Додаткові функції | AdaptTech: адаптивна технологія охолодження |
| Річний витрата електроенергії | 114 кВт/рік |
| Корисний об'єм холодильної камери | 398 л |
| Додатково | лоток для яєць |
| Також шукають | вбудовані великі |
| Кліматичний клас | SN |
| Тип холодильника | однокамерний |
Характеристики Холодильник Gorenje R619EEW5
Нет в наличии
Код:003158972
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика