Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Хомут для шлангів, 110-130 mm
| Производитель | |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 110-130 мм |
| Ширина стрічки | 14,3 мм |
| Момент затягування | 5 Нм |
| Розмір під ключ | 8 мм |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Матеріал корпусу | Сталь нержавіюча A2 |
| Матеріал стрічки | Сталь нержавіюча A2 |
| Відповідність ROHS | Так |
| Покриття анкеру | Цинкове/нікелеве покриття |
| Тип приводу | Шліц |
Читать полностью
Сховати
Описание Хомут для шлангів, 110-130 mm
Швидкознімне кріплення Швидкий і легкий попередній монтаж завдяки «принципу тріскачки» Перфорована стрічка, загнуті краї Запобігає травмуванню та пошкодженням шлангів Довгий шестигранний болт Надійна напрямна під час монтажу, навіть коли вона знаходиться поза зоною видимості
Отзывы и вопросы о - Хомут для шлангів, 110-130 mm
0.0
Всего отзывов:0