Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Хомут для шлангу, 12-22 mm
| Производитель | |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 12-22 мм |
| Момент затягування | 3 Нм |
| Ширина зіву ключа (SW) | 7 мм |
| Ширина стрічки | 9 мм |
| Стандарти | DIN 3017 |
| Тип приводу | H |
| Поверхня стрічки | Без покриття |
| Покриття анкеру | Оцинкований |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Відповідність ROHS | Так |
| Матеріал корпусу | Феритна сталь F1 |
| Матеріал стрічки | Феритна сталь F1 |
Читать полностью
Сховати
Описание Хомут для шлангу, 12-22 mm
З асиметричним замком
- Асиметричний корпус
- Рівномірний розподіл зусилля
Головка хомута не відхиляється убік при затягуванні
- Гладка та рельєфна внутрішня поверхня хомута із закругленими краями
- Запобігає травмам та пошкодженню шлангу
Отзывы и вопросы о - Хомут для шлангу, 12-22 mm
0.0
Всего отзывов:0